Валіза дитяча бірюзова 01520/02 Долоні

Кожна дитина має улюблені іграшки, з якими вона не готова розлучатися навіть під час подорожі. Завдяки дитячій ігровій валізі малюк матиме свій власний багаж.

Іграшка дуже схожа на дорослий аналог, має яскравий пластиковий корпус та коліщатка. Залежно від зростання дитини можна легко регулювати висоту висувної ручки. А обсягу буде цілком достатньо для розміщення найулюбленіших дитячих речей та іграшок.

Валіза має зручні клямки, з якими буде нескладно впоратися малюкові. Разом з тим, вони гарантовано забезпечать збереження вмісту, не давши кришці відчинитись у невідповідний момент. З такою іграшкою дітки легко спланують свої захоплюючі подорожі та зможуть використати її в інших цікавих іграх.

Довжина із складеною ручкою-39,5 см. Довжина із розкладеною ручкою-59,5 см Ширина-29 см Висота-16 см

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

100 %

1 из 1 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Валіза дитяча бірюзова 01520/02 Долоні 01520/02
  1. Главная
Долони Валіза дитяча бірюзова 01520/02 Долоні
5 1
грн 288.00
Кожна дитина має улюблені іграшки, з якими вона не готова розлучатися навіть під час подорожі. Завдяки дитячій ігровій валізі малюк матиме свій власний багаж. Іграшка дуже схожа на дорослий аналог, має яскравий пластиковий корпус та коліщатка. Залежно від зростання дитини можна легко регулювати висоту висувної ручки. А обсягу буде цілком достатньо для розміщення найулюбленіших дитячих речей та іграшок. Валіза має зручні клямки, з якими буде нескладно впоратися малюкові. Разом з тим, вони гарантовано забезпечать збереження вмісту, не давши кришці відчинитись у невідповідний момент. З такою іграшкою дітки легко спланують свої захоплюючі подорожі та зможуть використати її в інших цікавих іграх. Довжина із складеною ручкою-39,5 см. Довжина із розкладеною ручкою-59,5 см Ширина-29 см Висота-16 см