Дерев'яні іграшки

Дерев'яні іграшки – це класика всіх часів та народів. Немає жодної країни, ні тієї дитини, яка б не була в його домашньому «арсеналі» бодай однієї іграшки з такого чудового матеріалу як дерево. Дерево чи деревина – це практично єдиний натуральний матеріал, який використовують у виготовленні дитячих іграшок та товарів. Ще одним натуральним компонентом можуть бути тканини з бавовни. Але їх використовують дуже рідко.

Читати далі

Дитячі дерев'яні іграшки – це світовий лідер серед дитячих товарів!

Купить детские деревянные игрушки

Дитячі дерев'яні іграшки – це натуральні, можна сказати, іграшки, зроблені самою природою, і лише трохи оброблені та покращені людиною. Контактируя з деревом дитина стикається з природою, заряджається її позитивною енергією.

Недарма ж, так важко пройти повз вітрину з дерев'яними виробами. Вони бут-то манять нас і притягують до себе не гірше за магніти. Їх так приємно брати в руки, і хочеться все знову поповнювати колекцію дерев'яних виробів новими екземплярами. Благо, вибір їх такий великий… Зараз купити дитячі дерев'яні іграшки, які ідеально підійшли б для Вашої дитини дуже просто.

Асортименти їх настільки великі, що всіх іграшок і не порахувати. Від найпростіших до складних, багаторівневих та багатофункціональних, а також від дешевих до дуже дорогих. Також такі іграшки можна розрізняти як імпортні, так і вітчизняні – українські дерев'яні іграшки, які хоч і не настільки різноманітні та химерні, але мають низку переваг:

Низька ціна. Такий вагомий «+» обумовлений тим, що вони робляться в нашій же країні, з нашої сировини, їхня вартість не залежить від курсів іноземних валют та мит. Якість сировини. Вітчизняні виробника зацікавлені, щоб сировина, яку вони використовують, була якісною. Адже це репутація виробника, його конкурентоспроможність, імідж та зростання продажів. Вітчизняний виробник орієнтований саме на внутрішній ринок, тому що збувати нашу продукцію за кордон дуже складно. Тому треба боротися за кожного українського покупця, за кожну дитину.

Використання цільного дерева. Наша сировинна база дозволяє балувати українських дітей іграшка з цілісних шматків деревини, а не зі стружки та тирси з домішкою клеїв, які виготовлені зовсім не з натуральних компонентів. Мінімальне використання лакофарбових матеріалів.

Українські дерев'яні іграшки переважно не пофарбовані, і мають натуральний вигляд. Може здатися, що це "-". Що яскраві іграшки краще привертають увагу дітей. Але ця особливість має свої «+»:

Коли дитина бере в руки незабарвлену, добре оброблену іграшку, вона контактує з матеріалом – деревом, отримуючи від нього заряд енергії, вона відчуває поверхню іграшки, її рельєф чіткіше, що значно впливає на тактильні відчуття та дрібну моторику.
Коли іграшка не забарвлена, Ви батьки, можете оцінити якість виробу. Відразу зрозуміло, що це не склеєні дерев'яні відходи на кшталт стружки, а якісне натуральне дерево.
На нефарбованій іграшці дуже складно непомітно використовувати деревину з пліснявою або зашпаклюваними сучками. Все видно, як на долоні.
Дуже складно зрозуміти, а чи не містить випадково фарба або лак, якими покритий товар, шкідливих речовин? Адже дитина щодня братиме її в руки, а нерідко й пробуватиме на смак.
Нефарбоване дерево практично завжди має приємний аромат свіжої деревини. Особливо якщо матеріал сосна чи ялина. Це не тільки приємно освіжає дитячу кімнату, але має свій позитивний вплив на самопочуття дитини.
Наша деревина кращої якості, ніж та, що використовується для виготовлення іграшок в інших країнах

детские деревянные свистульки

Дерев'яні іграшки, зроблені в Україні, максимально відповідають потребам саме наших дітей, їх смаки та уподобання, традиційні та культурні особливості, рівень розвитку та матеріальний достаток.

Дитячі дерев'яні іграшки українського виробництва розраховані на покупця із середнім доходом, але при цьому високі вимоги якості виробу, що купується.

З натуральними іграшками, виготовленими з природного матеріалу – дерева, хочеться грати дітям будь-якого віку. Тому українські виробники намагаються максимально розширити віковий діапазон. Тобто. розробити як іграшки для найменших - дерев'яні брязкальця, молоточки, бубонці, тріскачки. Так і іграшки для старших дітей: конструктори різних форм і складності, ліжечка для дівчаток, мечі та луки стрілами – для хлопчиків.

Ми не завжди можемо придбати дорогі багатофункціональні іграшки, які нам, здається, зацікавили дитину (хоча це далеко не завжди так). Але ми можемо проаналізувати потреби дитини у розвитку дрібної моторики, мислення та кмітливості (кубики, пальчикові лабіринти, пазли), потреби у рольових іграх (для дівчаток дерев'яний посуд, ліжечка, меблі для ляльок)

Контакт з іграшками з дерева не порівняти з іншими відчуттями, які можна отримати граючи з іграшкою. Це не просто тактильні відчуття, це ще й специфічна енергетика іграшки, яка не може не трансформуватися у гарний настрій дитини та бажання знову і знову грати саме з цими дерев'яними кубиками чи ліжечком, які створені самою природою та трохи вдосконалені людиною.

Де ж купити дитячі дерев'яні іграшки?

Купити дитячі дерев'яні іграшки просто - достатньо зробити замовлення в інтернет магазині іграшок в Україні або просто зателефонувати нам, і наші менеджери Вас проконсультують і допоможуть з вибором саме Вашої іграшки.

Можливо, Вас також можуть зацікавити інші безпечні іграшки

 

Показати менше

Страницы

Дерев\'яні іграшки

Дерев'яні іграшки – це класика всіх часів та народів. Немає жодної країни, ні тієї дитини, яка б не була в його домашньому «арсеналі» бодай однієї іграшки з такого ч

Дерев\'яні іграшки Пн - Вс 096 352 98 03
Украина, Харьковская область, Харьков, Харьков, Харьковская область, Украина
грн 400 - 2000
4.8 2050