Валіза дитяча червона 01520/01 Долоні

Кожна дитина має улюблені іграшки, з якими вона не готова розлучатися навіть під час подорожі. Завдяки дитячій ігровій валізі малюк матиме свій власний багаж .

Іграшка дуже схожа на дорослий аналог, має яскравий пластиковий корпус та коліщатка. Залежно від зростання дитини можна легко регулювати висоту висувної ручки. А обсягу буде цілком достатньо для розміщення найулюбленіших дитячих речей та іграшок.

Валіза має зручні клямки, з якими буде нескладно впоратися малюкові. Разом з тим, вони гарантовано забезпечать збереження вмісту, не давши кришці відчинитись у невідповідний момент. З такою іграшкою дітки легко спланують свої захоплюючі подорожі та зможуть використати її в інших цікавих іграх.

Довжина із складеною ручкою-39,5 см. Довжина із розкладеною ручкою-59,5 см Ширина-29 см Висота-16 см

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

100 %

1 из 1 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Валіза дитяча червона 01520/01 Долоні 01520/01
  1. Главная
Долони Валіза дитяча червона 01520/01 Долоні
5 1
грн 288.00
Кожна дитина має улюблені іграшки, з якими вона не готова розлучатися навіть під час подорожі. Завдяки дитячій ігровій валізі малюк матиме свій власний багаж . Іграшка дуже схожа на дорослий аналог, має яскравий пластиковий корпус та коліщатка. Залежно від зростання дитини можна легко регулювати висоту висувної ручки. А обсягу буде цілком достатньо для розміщення найулюбленіших дитячих речей та іграшок. Валіза має зручні клямки, з якими буде нескладно впоратися малюкові. Разом з тим, вони гарантовано забезпечать збереження вмісту, не давши кришці відчинитись у невідповідний момент. З такою іграшкою дітки легко спланують свої захоплюючі подорожі та зможуть використати її в інших цікавих іграх. Довжина із складеною ручкою-39,5 см. Довжина із розкладеною ручкою-59,5 см Ширина-29 см Висота-16 см