Гойдалка підвісна пластмасова 757 Oріон, Україна

Гойдалка підвісна для дитини пластмасова Оріон з клаксоном-дитяча гойдалка 757 виготовлена ​​з міцного пластику і витримує вагу дитини дошкільного віку.

Гойдалка пофарбована в яскравий зелений колір, привертає увагу дитини. Гойдалка може встановлюватися як у дворі будинку, так і в умовах квартири.

Завдяки виробу дитина може розвивати вестибулярний апарат, долати страх висоти.

Матеріали, використані під час виготовлення, відповідають стандартам якості та екології. Гойдалки не виділяють різких, неприємних запахів, не викликають алергії чи подразнення шкіри. Поверхня пройшла ретельну обробку, тому зашкодити дитині не може.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(2)
(1)
(0)
(0)
(25)

89 %

25 из 28 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Гойдалка підвісна пластмасова 757 Oріон, Україна 757 Качели и качалкиСпортивный уголок
  1. Главная
  2. Качели и качалкиСпортивный уголок
Оріон Гойдалка підвісна пластмасова 757 Oріон, Україна
5 28
грн 219.00
Гойдалка підвісна для дитини пластмасова Оріон з клаксоном-дитяча гойдалка 757 виготовлена ​​з міцного пластику і витримує вагу дитини дошкільного віку. Гойдалка пофарбована в яскравий зелений колір, привертає увагу дитини. Гойдалка може встановлюватися як у дворі будинку, так і в умовах квартири. Завдяки виробу дитина може розвивати вестибулярний апарат, долати страх висоти. Матеріали, використані під час виготовлення, відповідають стандартам якості та екології. Гойдалки не виділяють різких, неприємних запахів, не викликають алергії чи подразнення шкіри. Поверхня пройшла ретельну обробку, тому зашкодити дитині не може.
С этим товаром также покупают