Мольберт дитячий 013777 Долоні Україна

Мольберт дитячий 013777 Долоні, Україна - це якісний мольберт із пластику, зроблений торговою маркою Долоні, виробництво якої розташоване у Рівненській області.

Мольберт дитячий Україна має такі характеристики та особливості:

мольберт двосторонній: для малювання крейдою, водним маркером та ігри з магнітами,

крейда, маркер та стерка вже в комплекті,

зроблений з якісної первинної сировини,

безпечні фарби,

товстий пластик,

яскраві кольори.

Великий вибір кольорів різних з дуже приємних комбінацій.

6 кольорів: жовто-зелений, оранжево-блакитний, жовто-блакитний, зелено-фіолетовий, оранжево-зелений, жовто-фіолетовий

регулюється висота мольберта (1-е положення 1 м 10 см, 2-е положення 1 м 30 см).Це дуже гарна висота! Такі високі мольберти дуже важко знайти.

зручна поличка для приладдя легко збирається і розбирається, займаючи обмаль місця

у зібраному вигляді 36*50*7 см.

розмір дошки 47*33 см

Мольберт дитячий Україна - це вигідна купівля якісної навчальної іграшки з реальною економією грошей! Навчайте дитину легко та просто, весело та нелорого за допомогою барвистого українського мольберту!

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(1)
(1)
(0)
(0)
(3)

60 %

3 из 5 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Отзывы наших покупателей
5
Дуже крутий мольберт на свої гроші. Похресник у три роки в захваті. Якісна пластмаса, стороннього запаху не має. Має гарний вигляд.
Вероніка
08.01.2019
0
Нет инструкции по сборки мольберта, и даже нет полной его фотографии. белая доска не гладкая, маркер не стирается. Выброшенные деньги.
Гость
08.10.2020
0
Дайте Ваш номер телефона. Возможно на производстве не вложили. Но сборка очень проста. Мы по телефону все расскажем. Его даже ребенок соберет. Не волнуйтесь. Все получится. Пишите Ваш номер телефона
Админ
08.10.2020
Мольберт дитячий 013777 Долоні Україна 13777 Детская мебельДетские мольберты и аксессуарыИгрушки для детского сада
  1. Главная
  2. Детская мебельДетские мольберты и аксессуарыИгрушки для детского сада
Долони Мольберт дитячий 013777 Долоні Україна
4 5
грн 399.00
Мольберт дитячий 013777 Долоні, Україна - це якісний мольберт із пластику, зроблений торговою маркою Долоні, виробництво якої розташоване у Рівненській області. Мольберт дитячий Україна має такі характеристики та особливості: мольберт двосторонній: для малювання крейдою, водним маркером та ігри з магнітами, крейда, маркер та стерка вже в комплекті, зроблений з якісної первинної сировини, безпечні фарби, товстий пластик, яскраві кольори. Великий вибір кольорів різних з дуже приємних комбінацій. 6 кольорів: жовто-зелений, оранжево-блакитний, жовто-блакитний, зелено-фіолетовий, оранжево-зелений, жовто-фіолетовий регулюється висота мольберта (1-е положення 1 м 10 см, 2-е положення 1 м 30 см).Це дуже гарна висота! Такі високі мольберти дуже важко знайти. зручна поличка для приладдя легко збирається і розбирається, займаючи обмаль місця у зібраному вигляді 36*50*7 см. розмір дошки 47*33 см Мольберт дитячий Україна - це вигідна купівля якісної навчальної іграшки з реальною економією грошей! Навчайте дитину легко та просто, весело та нелорого за допомогою барвистого українського мольберту!
С этим товаром также покупают