Пірамідка видувна велика 0984 МЕГА розмір Технок

Пірамідка видувна велика 0984 МЕГА розмір Технок складається з 10 елементів. На стрижень пірамідки надягають 8 різнокольорових кільця і закріплюються вгорі фігуркою-брязкальцем. Вивчайте кольори і форми, складайте кільця за зростанням або спаданням, будуйте найвищу вежу - вибирайте і грайте зі своєю дитиною в цікаві завдання.

Ви не помітите, як малюк незабаром вже легко буде відрізняти синій від зеленого кольору. Крім того, пірамідка ТехноК арт.0984 з кілець розвиває координацію, колірне сприйняття, моторні навички та логічне мислення Вашого чада.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(28)

100 %

28 из 28 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Пірамідка видувна велика 0984 МЕГА розмір Технок 0984 Іграшки для малюків
  1. Главная
  2. Іграшки для малюків
Технок Пірамідка видувна велика 0984 МЕГА розмір Технок
5 28
грн 175.00
Пірамідка видувна велика 0984 МЕГА розмір Технок складається з 10 елементів. На стрижень пірамідки надягають 8 різнокольорових кільця і закріплюються вгорі фігуркою-брязкальцем. Вивчайте кольори і форми, складайте кільця за зростанням або спаданням, будуйте найвищу вежу - вибирайте і грайте зі своєю дитиною в цікаві завдання. Ви не помітите, як малюк незабаром вже легко буде відрізняти синій від зеленого кольору. Крім того, пірамідка ТехноК арт.0984 з кілець розвиває координацію, колірне сприйняття, моторні навички та логічне мислення Вашого чада.
С этим товаром также покупают