Посудомийна машина музична 815 "Оріон", Одеса

Посудомийна музична машина "Оріон" - іграшкова побутова техніка зі звуковими ефектами роботи пристрою. В комплекті: 2 вилки 2 ложки 2 тарілки 2 ножики черпачок лопатка каструлька з кришкою 2 сковорідки "засіб" для пом'якшення води (коробочка)

Характеристики: велика за розміром 40 х 30 х 20 см (аналогу за розміром немає!) - якісна та безпечна пластмаса, кнопка включення зі звуковими ефектами (звук включення, миття посуду, сигнал вимкнення), поворотна кнопка - регулювання температури, дверцята відчиняються, стильний сучасний дизайн, у комплекті коробки для порошку.>

Посудомийна машинка стане чудовим подарунком та улюбленою іграшкою. Побачивши живою - Ви не зможете піти без неї. Вік від 2-х років Найвища якість. Сучасний дизайн. Новаторський підхід. Перші в Україні виробники музичних іграшок – побутової техніки мега розмірів (аналогу за розміром немає як серед вітчизняних виробників, так і серед зарубіжних).

М "Оріон", Одеса – один із лідерів серед українських виробників пластмасових іграшок.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(31)

100 %

31 из 31 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Посудомийна машина музична 815 "Оріон", Одеса 815 Іграшки для дівчатКухни, посудка, продукты, бытовая техникаИгрушки для детского сада
  1. Главная
  2. Іграшки для дівчатКухни, посудка, продукты, бытовая техникаИгрушки для детского сада
Оріон Посудомийна машина музична 815 "Оріон", Одеса
5 31
грн 499.00
Посудомийна музична машина "Оріон" - іграшкова побутова техніка зі звуковими ефектами роботи пристрою. В комплекті: 2 вилки 2 ложки 2 тарілки 2 ножики черпачок лопатка каструлька з кришкою 2 сковорідки "засіб" для пом'якшення води (коробочка) Характеристики: велика за розміром 40 х 30 х 20 см (аналогу за розміром немає!) - якісна та безпечна пластмаса, кнопка включення зі звуковими ефектами (звук включення, миття посуду, сигнал вимкнення), поворотна кнопка - регулювання температури, дверцята відчиняються, стильний сучасний дизайн, у комплекті коробки для порошку.> Посудомийна машинка стане чудовим подарунком та улюбленою іграшкою. Побачивши живою - Ви не зможете піти без неї. Вік від 2-х років Найвища якість. Сучасний дизайн. Новаторський підхід. Перші в Україні виробники музичних іграшок – побутової техніки мега розмірів (аналогу за розміром немає як серед вітчизняних виробників, так і серед зарубіжних). М "Оріон", Одеса – один із лідерів серед українських виробників пластмасових іграшок.
С этим товаром также покупают