Рибалка пластикова з сачком+3 рибки 7600 ТехноК

 З цією іграшкою можна влаштувати веселі ігри у ванній або басейні, різноманітні змагання та турніри.

У наборі зручна вудка, поплавець, великий сачок та кольорові рибки. Фігурки рибок виготовлені методом видування, вони легкі та добре плавають на воді. Щоб зловити рибку на гачок - діткам треба потренуватися і виявити неабияку спритність. Такі ігри добре розвивають велику моторику, увагу та координацію. Фігурки можна використовувати для вивчення кольорів та тренування в рахунку. Зручний розмір набору дозволяє брати його із собою на прогулянку, він не займе багато місця у валізі під час відпустки.

Набори для риболовлі принесуть море радості дітям під час купання у ванній, басейні та на морі. Іграшки виготовлені із якісних безпечних матеріалів, без запаху.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

100 %

1 из 1 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Рибалка пластикова з сачком+3 рибки 7600 ТехноК 7600 Іграшки для малюківРазвивающие игрушкиПесочные наборы
  1. Главная
  2. Іграшки для малюківРазвивающие игрушкиПесочные наборы
Технок Рибалка пластикова з сачком+3 рибки 7600 ТехноК
5 1
грн 74.00
 З цією іграшкою можна влаштувати веселі ігри у ванній або басейні, різноманітні змагання та турніри. У наборі зручна вудка, поплавець, великий сачок та кольорові рибки. Фігурки рибок виготовлені методом видування, вони легкі та добре плавають на воді. Щоб зловити рибку на гачок - діткам треба потренуватися і виявити неабияку спритність. Такі ігри добре розвивають велику моторику, увагу та координацію. Фігурки можна використовувати для вивчення кольорів та тренування в рахунку. Зручний розмір набору дозволяє брати його із собою на прогулянку, він не займе багато місця у валізі під час відпустки. Набори для риболовлі принесуть море радості дітям під час купання у ванній, басейні та на морі. Іграшки виготовлені із якісних безпечних матеріалів, без запаху.
С этим товаром также покупают