Розмальовка-сумка з набором фломастерів MK 0644-1

Сумка розмальовка з набором фломастерів MK 0644-1.

Юний дизайнер зможе самостійно розфарбувати маркерами сумочку, яка стане авторською річчю, аксесуаром для завершення образу. Стильна сумочка буде оформлена власницею, згідно з власним бажанням та смаком, і тому обов'язково стане найулюбленішою.

У комплекті: сумочка - має 2 короткі ручки та застібку-блискавку, 5 стійких маркерів. Після нанесення кольору, потрібно дочекатися його висихання, і тоді можна не боятися, що малюнок забруднить руки та одяг або розмиється, випадково потрапивши під дощ.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(26)

100 %

26 из 26 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Розмальовка-сумка з набором фломастерів MK 0644-1 0644-1 Іграшки для дівчатТовары для творчества
  1. Главная
  2. Іграшки для дівчатТовары для творчества
Danko toys, Харьков - игрушки и наборы для творчества Розмальовка-сумка з набором фломастерів MK 0644-1
5 26
грн 145.00
Сумка розмальовка з набором фломастерів MK 0644-1. Юний дизайнер зможе самостійно розфарбувати маркерами сумочку, яка стане авторською річчю, аксесуаром для завершення образу. Стильна сумочка буде оформлена власницею, згідно з власним бажанням та смаком, і тому обов'язково стане найулюбленішою. У комплекті: сумочка - має 2 короткі ручки та застібку-блискавку, 5 стійких маркерів. Після нанесення кольору, потрібно дочекатися його висихання, і тоді можна не боятися, що малюнок забруднить руки та одяг або розмиється, випадково потрапивши під дощ.
С этим товаром также покупают