Телефон "Розумний" на украинском языке 771-U/0103 Китай

Телефон "Розумний" на украинском языке 771-U. Розумний телефон тренує:

1) координацію рухів - кнопки різної форми розвивають моторику рук.

2) слухове сприйняття - при натисненні на кнопку, озвучуються нанесені на ній літери та цифри. Це допоможе вивчити алфавітта навчить рахувати самостійно.

3) зорове сприйняття і пам`ять - кнопки з буквами і цифрами різної форми і кольору сприяють розвитку зорової пам`ятї і уваги.

4) розвиток мовних навичок - в процесі гри запам`ятовуються назви простих фігур, алфавіт і цифри.

Розумний телефон працює у 3-х режимах:

  • 1. Цифри 0-9 При натисненні на цифрові кнопки виголошується цифра і відтворюється звуковий сигнал # Програються всі звукові сигнали. Імітація телефонної розмови з родичами. * Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, телефон просить знайти потрібну цифру.
  • 2. Букви 1-9 Вимова букв алфавіту, при натисненні на кнопки. 0 Знайти потрібну букву якщо буква вибрана вірно, телефон говорить: "вірно", при помилці, пропонує спробувати ще раз. * Прослухати всі мелодіїї. Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, включається імітація телефонної розмови.
  • 3. Фігури При натисненні на кнопки голос виголошує назви фігур При повторному натисненні на кнопку називаються додаткові характеристики фігурки (колір або кількість кутів) Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, телефон просить знайти потрібну фігурку.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(25)

100 %

25 из 25 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Телефон "Розумний" на украинском языке 771-U/0103 Китай 771/0103 ArrayArray
  1. Главная
  2. Игрушки на украинском языкеИгрушки, которых нет у украинских производителей
Другие производители Телефон "Розумний" на украинском языке 771-U/0103 Китай
5 25
грн 146.00
Телефон "Розумний" на украинском языке 771-U. Розумний телефон тренує: 1) координацію рухів - кнопки різної форми розвивають моторику рук. 2) слухове сприйняття - при натисненні на кнопку, озвучуються нанесені на ній літери та цифри. Це допоможе вивчити алфавітта навчить рахувати самостійно. 3) зорове сприйняття і пам`ять - кнопки з буквами і цифрами різної форми і кольору сприяють розвитку зорової пам`ятї і уваги. 4) розвиток мовних навичок - в процесі гри запам`ятовуються назви простих фігур, алфавіт і цифри. Розумний телефон працює у 3-х режимах: 1. Цифри 0-9 При натисненні на цифрові кнопки виголошується цифра і відтворюється звуковий сигнал # Програються всі звукові сигнали. Імітація телефонної розмови з родичами. * Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, телефон просить знайти потрібну цифру. 2. Букви 1-9 Вимова букв алфавіту, при натисненні на кнопки. 0 Знайти потрібну букву якщо буква вибрана вірно, телефон говорить: "вірно", при помилці, пропонує спробувати ще раз. * Прослухати всі мелодіїї. Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, включається імітація телефонної розмови. 3. Фігури При натисненні на кнопки голос виголошує назви фігур При повторному натисненні на кнопку називаються додаткові характеристики фігурки (колір або кількість кутів) Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, телефон просить знайти потрібну фігурку.
С этим товаром также покупают
Телефон "Розумний" на украинском языке 771-U/0103 Китай купить недорого в Харькове,Киеве, Виннице, Ужгороде, Днепропетровске, Донецке, Житомире, Запорожье, Ивано-Франковске, Кировограде, Луганске, Львове, Николаеве, Одессе, Полтаве, Ровно, Сумах, Тернополе, Херсоне, Хмельницком, Черкассах, Чернигове, Черновцах) в интернет магазине игрушек и детских товаров Украинская игрушка. Телефон "Розумний" на украинском языке 771-U/0103 Китай. По местам." ТМ "Vladi Toys", Украина - доставка по всей Украине, цены, отзывы, фото, характеристики.