Байк мотоцикл каталка Фламінго ТМ Долоні 0138

Байк мотоцикл каталка Фламінго ТМ Долоні, Рівне - чудова мотоцикл-каталка, яка неодмінно сподобається Вашій дитині.

Це незамінна іграшка чи навіть вид дитячого транспорту. Його черга приходить одразу після машинок-каталок. У той же час, коли дитина починає вчитися кататися на триколісному велосипеді. Щоб "приборкати" дитячий мотоцикл каталку потрібно мати деякі навички самостійної їзди на толокарах. Толокар – це дитячий транспорт, на якому дитина катається просто відштовхуючись ніжками від статі. Найкращим віком, коли можна починати кататися на мотоциклі, є 2 роки. У цьому віці і зростання дозволяє і координацію дитина тримає достатню для утримання рівноваги на мотоциклі.

Мотоцикл Байк Фламінго від української ТМ Долоні – це чудовий представник таких каталок. У такої каталки ціла низка переваг у порівнянні з іншими толокарами:

якісна пластмаса, яка витримає навіть 5-річну середньостатичну дитину до 25-30 кг.

неймовірно стильний спортивний дизайн Байка.

Дитина відштовхується ногами напівзігнутими. Тому кататися йому значно зручніше, ніж на нижчих толокарах. І маневреність через це вища. Тому старші діти просто в захваті від таких мотоциклів. Адже на них можливостей та комфорту набагато більше.

Зручні ручки, за які дитина може міцно триматися та керувати транспортом.

Зручне ергономічне сидіння, стильні, різнокольорові, товсті колеса, завдяки яким дитина тримається стійко. Не дивлячись на те, що коліс всього 2.

Особливий елемент, якого немає в жодній іншій каталці, - зручна ручка-перенесення для батьків. З її допомогою дуже зручно нести навіть таку громіздку іграшку, як дитячий мотоцикл каталка.

Ваша дитина буде в захваті від Байка Фламінго ТМ Долоні. Це новинка. І, напевно, на дитячому майданчику ще ні в кого саме такого немає :) Будьте у тренді!!

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(1)
(0)
(0)
(2)
(36)

97 %

38 из 39 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Байк мотоцикл каталка Фламінго ТМ Долоні 0138 0138 ТранспортТолокары, электромобили
  1. Главная
  2. ТранспортТолокары, электромобили
Долони Байк мотоцикл каталка Фламінго ТМ Долоні 0138
5 39
грн 549.00
Байк мотоцикл каталка Фламінго ТМ Долоні, Рівне - чудова мотоцикл-каталка, яка неодмінно сподобається Вашій дитині. Це незамінна іграшка чи навіть вид дитячого транспорту. Його черга приходить одразу після машинок-каталок. У той же час, коли дитина починає вчитися кататися на триколісному велосипеді. Щоб "приборкати" дитячий мотоцикл каталку потрібно мати деякі навички самостійної їзди на толокарах. Толокар – це дитячий транспорт, на якому дитина катається просто відштовхуючись ніжками від статі. Найкращим віком, коли можна починати кататися на мотоциклі, є 2 роки. У цьому віці і зростання дозволяє і координацію дитина тримає достатню для утримання рівноваги на мотоциклі. Мотоцикл Байк Фламінго від української ТМ Долоні – це чудовий представник таких каталок. У такої каталки ціла низка переваг у порівнянні з іншими толокарами: якісна пластмаса, яка витримає навіть 5-річну середньостатичну дитину до 25-30 кг. неймовірно стильний спортивний дизайн Байка. Дитина відштовхується ногами напівзігнутими. Тому кататися йому значно зручніше, ніж на нижчих толокарах. І маневреність через це вища. Тому старші діти просто в захваті від таких мотоциклів. Адже на них можливостей та комфорту набагато більше. Зручні ручки, за які дитина може міцно триматися та керувати транспортом. Зручне ергономічне сидіння, стильні, різнокольорові, товсті колеса, завдяки яким дитина тримається стійко. Не дивлячись на те, що коліс всього 2. Особливий елемент, якого немає в жодній іншій каталці, - зручна ручка-перенесення для батьків. З її допомогою дуже зручно нести навіть таку громіздку іграшку, як дитячий мотоцикл каталка. Ваша дитина буде в захваті від Байка Фламінго ТМ Долоні. Це новинка. І, напевно, на дитячому майданчику ще ні в кого саме такого немає :) Будьте у тренді!!
С этим товаром также покупают