Байк музичний зі світлом Фламінго 0139 ТМ Долоні, Рівне

Байк мотоцикл каталка Фламінго ТМ Долоні, Рівне - музична каталка зі фарою, що світиться.

Характеристики байка:

на кермі байка розташовані 2 кнопочки, якими можна включати звук роботи двигуна, як він заводиться, їде, вимикається;

також звук сирени та дірчання, і звук сигналу, що попереджає, що наближається байкер :).

при натисканні на кнопки вмикається не лише звук, а й фара на кермі.

Зручна ручка-перенесення - безперечний плюс цієї іграшки.

Такої зручності немає більше ніде. Каталка мотоцикл - це не тільки іграшка, а й цілий тренажер для дитячого організму, що не зміцнів. ТМ Долоні - український виробник, який вивчив весь перелік мотоциклів та взяв від них все найкраще, і додав ще й унікальні елементи, яких немає в інших каталок. Такий музичний мотоцикл, що світиться, буде єдиним на всьому дитячому майданчику. Адже вони лише з'явилися на українському ринку іграшок.

Каталка мотоцикл Байк буде найкращим подарунком як хлопчику, так і дівчинці віком від 2-х до 5-ти років (вага до 25-30 кг). Чудова якість вітчизняної пластмаси, неймовірно стильний вигляд з написом Racing, все продумано до дрібниць, зручність та комфорт гарантовані товсті надійні колеса зручне кермо управління.

Каталка мотоцикл не тільки має цілу низку переваг перед іншими каталками, він ще й доступний для будь-якої кишені: Українські каталки можуть порівнятися в ціні з цим мотоциклом, але кількість їх функцій на порядок менша. А якість пластику залишає бажати кращого. Радуйте свою дитину, та заощаджуйте разом з нами!

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(1)
(4)
(42)

97 %

46 из 47 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Отзывы наших покупателей
5
Спасибо, получили байк Долони, очень довольны покупкой. Действительно очень хорошее качество пластика, без запаха.Удобная ручка для переноса игрушки. Ребенок в в восторге, байк устойчивый, нравится звуковые эффекты.
Анна
19.03.2021
5
Здравствуйте, магазин Укригрушка. Получили долгожданный байк. Отличная игрушка! Пластик крепкий, хороший. Удобная конструкция. Сын гоняет как угорелый, туда-сюда по двору и ничего с байком не делается. Не можем оторвать от этого байка. Вообщем угодили ребёнку. А вообще у нас от производителя уже много лет служит верой и правдой горка. Ещё старшей дочке брали, теперь по наследству младшенькому досталась. Только "зачёвгали" ногами. Приятно знать, что есть такие ответственные отечественные производители. И Вам огромное спасибо за консультацию, оперативность.
Валентина
15.05.2020
Байк музичний зі світлом Фламінго 0139 ТМ Долоні, Рівне 0139 музыка и свет ТранспортТолокары, электромобилиИгрушки для детского сада
  1. Главная
  2. ТранспортТолокары, электромобилиИгрушки для детского сада
Долони Байк музичний зі світлом Фламінго 0139 ТМ Долоні, Рівне
5 47
грн 639.00
Байк мотоцикл каталка Фламінго ТМ Долоні, Рівне - музична каталка зі фарою, що світиться. Характеристики байка: на кермі байка розташовані 2 кнопочки, якими можна включати звук роботи двигуна, як він заводиться, їде, вимикається; також звук сирени та дірчання, і звук сигналу, що попереджає, що наближається байкер :). при натисканні на кнопки вмикається не лише звук, а й фара на кермі. Зручна ручка-перенесення - безперечний плюс цієї іграшки. Такої зручності немає більше ніде. Каталка мотоцикл - це не тільки іграшка, а й цілий тренажер для дитячого організму, що не зміцнів. ТМ Долоні - український виробник, який вивчив весь перелік мотоциклів та взяв від них все найкраще, і додав ще й унікальні елементи, яких немає в інших каталок. Такий музичний мотоцикл, що світиться, буде єдиним на всьому дитячому майданчику. Адже вони лише з'явилися на українському ринку іграшок. Каталка мотоцикл Байк буде найкращим подарунком як хлопчику, так і дівчинці віком від 2-х до 5-ти років (вага до 25-30 кг). Чудова якість вітчизняної пластмаси, неймовірно стильний вигляд з написом Racing, все продумано до дрібниць, зручність та комфорт гарантовані товсті надійні колеса зручне кермо управління. Каталка мотоцикл не тільки має цілу низку переваг перед іншими каталками, він ще й доступний для будь-якої кишені: Українські каталки можуть порівнятися в ціні з цим мотоциклом, але кількість їх функцій на порядок менша. А якість пластику залишає бажати кращого. Радуйте свою дитину, та заощаджуйте разом з нами!
С этим товаром также покупают