Гра з рухомими деталями Ведмедик вивчаємо професії VT2109-06

Професії бувають такі різні: поліцейський, лікар, пожежник, кухар. Кожна з них унікальна та дуже важлива! Бажаєте дізнатися про них більше? У цьому вам допоможе гра з рухомими деталями «Ведмедик»!

Спочатку дитині належить зібрати з деталей нашого головного героя – ведмежа! Кожна деталь кріпиться до основи за допомогою кнопок. Завдяки цьому малюк зможе ворушити руками та ніжками. Далі розгляньте картки з різними ситуаціями. Наприклад, на одній із них зображено будівлю у вогні. Хто зможе допомогти загасити пожежу? Звісно ж, пожежник! Шукаємо серед деталей каску та вогнегасник і перетворюємо ведмедика на пожежника! Усі деталі кріпляться до основної фігурки за допомогою спеціальних липучок. Вжи-і-ік, готово!

Гра допоможе дізнатися багато нового та цікавого про професії, визначити їх головні функції, розширити кругозір та поповнити словниковий запас. У процесі гри малюк потренує логічне мислення, увагу, уяву та дрібну моторику.

Комплектація: 17 картонних деталей, 6 карток, 14 липучок, інструкція.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

100 %

1 из 1 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Гра з рухомими деталями Ведмедик вивчаємо професії VT2109-06 2109-04 Развивающие игрушкиНастольные игры
  1. Главная
  2. Развивающие игрушкиНастольные игры
Владі Тойс Гра з рухомими деталями Ведмедик вивчаємо професії VT2109-06
5 1
грн 169.00
Професії бувають такі різні: поліцейський, лікар, пожежник, кухар. Кожна з них унікальна та дуже важлива! Бажаєте дізнатися про них більше? У цьому вам допоможе гра з рухомими деталями «Ведмедик»! Спочатку дитині належить зібрати з деталей нашого головного героя – ведмежа! Кожна деталь кріпиться до основи за допомогою кнопок. Завдяки цьому малюк зможе ворушити руками та ніжками. Далі розгляньте картки з різними ситуаціями. Наприклад, на одній із них зображено будівлю у вогні. Хто зможе допомогти загасити пожежу? Звісно ж, пожежник! Шукаємо серед деталей каску та вогнегасник і перетворюємо ведмедика на пожежника! Усі деталі кріпляться до основної фігурки за допомогою спеціальних липучок. Вжи-і-ік, готово! Гра допоможе дізнатися багато нового та цікавого про професії, визначити їх головні функції, розширити кругозір та поповнити словниковий запас. У процесі гри малюк потренує логічне мислення, увагу, уяву та дрібну моторику. Комплектація: 17 картонних деталей, 6 карток, 14 липучок, інструкція.
С этим товаром также покупают