Лото Ферма для малюків VT2100-01

Лото Ферма VT2100-01 – улюблені тварини ферми запрошують пограти в цікаву гру! Лото - граємо і веселимось!

Правила гри прості Грають 2-4 гравці. Роздайте учасникам ігрового поля, на якому намальовані тваринні ферми. Кожному можна взяти по два ігрові поля. Викладіть круглі фішки малюнками донизу та перемішайте. Виберіть або розіграйте лічилкою «старшого» гравця. Старший гравець по черзі перевертає по одній круглій фішці. Якщо у когось із учасників гри є на ігровому полі малюнок, такий самий, як на фішці, він бере її собі та накриває цей малюнок. Виграє той гравець, який першим накриє всі свої малюнки на ігровому полі фішками!

Лото обов'язково сподобається малюкам, адже це гра з добрими та милими звірятками! Гра розвиває пам'ять, увагу, вміння орієнтуватися у навколишній світ, словниковий запас.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

100 %

1 из 1 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Лото Ферма для малюків VT2100-01 2100-01/2100-03 Развивающие игрушкиНастольные игры
  1. Главная
  2. Развивающие игрушкиНастольные игры
Владі Тойс Лото Ферма для малюків VT2100-01
5 1
грн 135.00
Лото Ферма VT2100-01 – улюблені тварини ферми запрошують пограти в цікаву гру! Лото - граємо і веселимось! Правила гри прості Грають 2-4 гравці. Роздайте учасникам ігрового поля, на якому намальовані тваринні ферми. Кожному можна взяти по два ігрові поля. Викладіть круглі фішки малюнками донизу та перемішайте. Виберіть або розіграйте лічилкою «старшого» гравця. Старший гравець по черзі перевертає по одній круглій фішці. Якщо у когось із учасників гри є на ігровому полі малюнок, такий самий, як на фішці, він бере її собі та накриває цей малюнок. Виграє той гравець, який першим накриє всі свої малюнки на ігровому полі фішками! Лото обов'язково сподобається малюкам, адже це гра з добрими та милими звірятками! Гра розвиває пам'ять, увагу, вміння орієнтуватися у навколишній світ, словниковий запас.
С этим товаром также покупают