Гра розвиваюча на магнітах Модники або Модниці VT3702 ВладіТойс

"Модниці" та "Модники" - магнітна гра-одяга серії «Граю сам» - зручна і компактна. Це додаткова хвилинка вільного часу для Вас та чудове поле для розвитку Вашого малюка.

У наборі Ви знайдете 2 ляльки – дівчинку Алісу та її собачку Поллі, а також різноманітні магнітні одяги та аксесуари для створення їх образів. Підібрати вбрання для кожного персонажа дітям допоможе журнал «Модниці», де зібрані моделі на всі випадки життя: на прогулянку, на вечірку, на зустріч із подругами, до театру. Модні образи доповнюють яскраві та оригінальні аксесуари. "Модниці" - це не просто захоплююча гра для дитини, що дозволяє весело провести час. У журналі Ви знайдете цікаві ігри, розмальовки, головоломки та інші цікаві завдання. Наприклад, дитині потрібно знайти 5 відмінностей на картинці, знайти та з'єднати лінією однакові предмети, знайти у лабіринті правильний шлях тощо.

Завдання сприяють розвитку уяви, логічного мислення, а також творчих здібностей Вашої дитини.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(23)

100 %

23 из 23 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Гра розвиваюча на магнітах Модники або Модниці VT3702 ВладіТойс 3702-05-06-02-01 Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
  1. Главная
  2. Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
Владі Тойс Гра розвиваюча на магнітах Модники або Модниці VT3702 ВладіТойс
5 23
грн 285.00
"Модниці" та "Модники" - магнітна гра-одяга серії «Граю сам» - зручна і компактна. Це додаткова хвилинка вільного часу для Вас та чудове поле для розвитку Вашого малюка. У наборі Ви знайдете 2 ляльки – дівчинку Алісу та її собачку Поллі, а також різноманітні магнітні одяги та аксесуари для створення їх образів. Підібрати вбрання для кожного персонажа дітям допоможе журнал «Модниці», де зібрані моделі на всі випадки життя: на прогулянку, на вечірку, на зустріч із подругами, до театру. Модні образи доповнюють яскраві та оригінальні аксесуари. "Модниці" - це не просто захоплююча гра для дитини, що дозволяє весело провести час. У журналі Ви знайдете цікаві ігри, розмальовки, головоломки та інші цікаві завдання. Наприклад, дитині потрібно знайти 5 відмінностей на картинці, знайти та з'єднати лінією однакові предмети, знайти у лабіринті правильний шлях тощо. Завдання сприяють розвитку уяви, логічного мислення, а також творчих здібностей Вашої дитини.
С этим товаром также покупают