Набір доктора дитячий у червоній валізі 4012 Технок

Набір доктора дитячий 4012 в Технок - дитячий ігровий набір доктора у місткій валізі. Відмінна іграшка для дитини, яка з дитинства мріє бути доктором.

Маючи такий набір, дитина зможе лікувати свої ляльки, влаштовувати їм огляд. У компанії дітей з його допомогою можна грати в цілу лікарню з пацієнтами та лікарями, тут уже дітлахам фантазії не позичати.

Набір доктора дитячий 4012 Технок від українського виробника ТМ Технок складається з слухавки фонендоскопа, приладу для вимірювання артеріального тиску, ванни для інструментів, шприца для ін'єкцій, лор інструменту, молоточка невропатолога, а також планшетки, для зручності ведення записів в історії , таблички з особистими даними, та окуляри Айболита.

Граючи дитячим набором доктора малюк напевно трохи менше бояться відвідування поліклініки та лікарів у білих халатах, а ще у своїх фантазіях сам лікуватиме людей чи звірят, що безсумнівно позначиться на чуйності, доброті та терплячості дитини.

Рекомендована для хлопчиків та дівчаток від 3 років.

Набір містить дрібні деталі.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(1)
(0)
(0)
(1)
(30)

96 %

31 из 32 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Набір доктора дитячий у червоній валізі 4012 Технок 4012 Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
  1. Главная
  2. Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
Технок Набір доктора дитячий у червоній валізі 4012 Технок
5 32
грн 199.00
Набір доктора дитячий 4012 в Технок - дитячий ігровий набір доктора у місткій валізі. Відмінна іграшка для дитини, яка з дитинства мріє бути доктором. Маючи такий набір, дитина зможе лікувати свої ляльки, влаштовувати їм огляд. У компанії дітей з його допомогою можна грати в цілу лікарню з пацієнтами та лікарями, тут уже дітлахам фантазії не позичати. Набір доктора дитячий 4012 Технок від українського виробника ТМ Технок складається з слухавки фонендоскопа, приладу для вимірювання артеріального тиску, ванни для інструментів, шприца для ін'єкцій, лор інструменту, молоточка невропатолога, а також планшетки, для зручності ведення записів в історії , таблички з особистими даними, та окуляри Айболита. Граючи дитячим набором доктора малюк напевно трохи менше бояться відвідування поліклініки та лікарів у білих халатах, а ще у своїх фантазіях сам лікуватиме людей чи звірят, що безсумнівно позначиться на чуйності, доброті та терплячості дитини. Рекомендована для хлопчиків та дівчаток від 3 років. Набір містить дрібні деталі.
С этим товаром также покупают