Набір лікаря стоматолог з фартухом 7358 ТехноК

Набір доктора стоматолог з фартухом 7358 ТехноК - Ваш малюк мріє стати лікарем та допомагати людям. Саме час познайомити його із новою професією стоматолога.

З іграшковим набором інструментів можна провести огляд і полікувати зубки улюбленим іграшкам. А дотримуватись усіх правил гігієни в стоматологічному кабінеті допоможе спеціальна накидка лікаря з цікавим принтом, шапочка і, головне, захисна маска. Так малюк точно відчує себе справжнім лікарем. У наборі професійні стоматологічні інструменти – бур, дзеркало та зонд, а також шприц, окуляри, бейдж. І, звичайно, найцікавіше — модель щелепи. Тепер усі зубки можна ретельно оглянути та добре полікувати.

Іграшка «Набір стоматолога» також допоможе дітям подолати страх перед відвідинами стоматологічного кабінету. Ми рекомендуємо пограти цією іграшкою з малюком напередодні візиту до лікаря та розповісти багато цікавого про його зубки. Або подарувати іграшку після відвідування лікаря за терплячу поведінку у кабінеті.

Іграшка виготовлена із міцного якісного пластику без запаху.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

100 %

1 из 1 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Набір лікаря стоматолог з фартухом 7358 ТехноК 7358 Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
  1. Главная
  2. Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
Технок Набір лікаря стоматолог з фартухом 7358 ТехноК
5 1
грн 169.00
Набір доктора стоматолог з фартухом 7358 ТехноК - Ваш малюк мріє стати лікарем та допомагати людям. Саме час познайомити його із новою професією стоматолога. З іграшковим набором інструментів можна провести огляд і полікувати зубки улюбленим іграшкам. А дотримуватись усіх правил гігієни в стоматологічному кабінеті допоможе спеціальна накидка лікаря з цікавим принтом, шапочка і, головне, захисна маска. Так малюк точно відчує себе справжнім лікарем. У наборі професійні стоматологічні інструменти – бур, дзеркало та зонд, а також шприц, окуляри, бейдж. І, звичайно, найцікавіше — модель щелепи. Тепер усі зубки можна ретельно оглянути та добре полікувати. Іграшка «Набір стоматолога» також допоможе дітям подолати страх перед відвідинами стоматологічного кабінету. Ми рекомендуємо пограти цією іграшкою з малюком напередодні візиту до лікаря та розповісти багато цікавого про його зубки. Або подарувати іграшку після відвідування лікаря за терплячу поведінку у кабінеті. Іграшка виготовлена із міцного якісного пластику без запаху.
С этим товаром также покупают