Набір доктора Стоматолог 6641 ТехноК

Набір доктора Стоматолог 6641 ТехноК - дорослі знають, як важливо правильно чистити зуби та доглядати порожнину рота. А малюків необхідно з дитинства привчати до правил гігієни. В ігровій формі робити це цікавіше та корисніше, адже саме через гру дітям легше вчитися та проявляти себе.

Іграшка «Набір стоматолога ТехноК» познайомить малюків із новою професією — лікаря стоматолога. У наборі є всі необхідні інструменти, щоб провести огляд та пролікувати зубки улюбленим іграшкам: бур, дзеркало, зонд, шприц та пінцет. А одягнувши окуляри та бейджик, малюк відчує себе справжнім стоматологом. Модель щелепи допоможе ближче розглянути зубки, а за схемою «нумерація зубів» разом із мамою стежити, в якому порядку виростають зубки.

Сюжетно-рольові ігри відіграють важливу роль у розвитку дітей, сприяють формуванню соціальних та комунікативних навичок, розвивають фантазію та уяву. Іграшка «Набір стоматолога ТехноК» допоможе малюкам краще познайомитися з професією лікаря і, що дуже важливо, подолати страх перед відвідинами стоматологічного кабінету. Ми рекомендуємо пограти цією іграшкою з малюком напередодні візиту до лікаря та розповісти багато цікавого про його зубки. Також наш новий набір зможе стати подарунком після відвідування лікаря за терплячу поведінку малюка у кабінеті.

грашка виготовлена із міцного якісного пластику без запаху.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

100 %

1 из 1 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Набір доктора Стоматолог 6641 ТехноК 6641 Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
  1. Главная
  2. Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
Технок Набір доктора Стоматолог 6641 ТехноК
5 1
грн 95.00
Набір доктора Стоматолог 6641 ТехноК - дорослі знають, як важливо правильно чистити зуби та доглядати порожнину рота. А малюків необхідно з дитинства привчати до правил гігієни. В ігровій формі робити це цікавіше та корисніше, адже саме через гру дітям легше вчитися та проявляти себе. Іграшка «Набір стоматолога ТехноК» познайомить малюків із новою професією — лікаря стоматолога. У наборі є всі необхідні інструменти, щоб провести огляд та пролікувати зубки улюбленим іграшкам: бур, дзеркало, зонд, шприц та пінцет. А одягнувши окуляри та бейджик, малюк відчує себе справжнім стоматологом. Модель щелепи допоможе ближче розглянути зубки, а за схемою «нумерація зубів» разом із мамою стежити, в якому порядку виростають зубки. Сюжетно-рольові ігри відіграють важливу роль у розвитку дітей, сприяють формуванню соціальних та комунікативних навичок, розвивають фантазію та уяву. Іграшка «Набір стоматолога ТехноК» допоможе малюкам краще познайомитися з професією лікаря і, що дуже важливо, подолати страх перед відвідинами стоматологічного кабінету. Ми рекомендуємо пограти цією іграшкою з малюком напередодні візиту до лікаря та розповісти багато цікавого про його зубки. Також наш новий набір зможе стати подарунком після відвідування лікаря за терплячу поведінку малюка у кабінеті. грашка виготовлена із міцного якісного пластику без запаху.
С этим товаром также покупают