Набір доктора дитячий 4029 у кульці Технок

Ігровий набір «Маленький лікар» 4029 від ТМ ТехноК - це економний варіант набору 4012 з десяти іграшкових інструментів та аксесуарів лікаря. Поставляється без валізки.

Психологи стверджують, що діти, які грають у лікаря, набагато спокійніше поводяться у кабінеті справжнього лікаря.

У комплекті найпопулярніші інструменти серед яких: шприц, термометр, фонендоскоп та інші. Малюкам також сподобається бейджик та бланк рецепту, а окуляри зроблять його схожим на справжнього лікаря, який маючи такий набір інструментів без сумніву «вилікує» свого улюбленого ведмежа від будь-якої хвороби.

Виріб відповідає санітарно-технічним нормам та стандартам якості України.

Рекомендована для хлопчиків та дівчаток від 3 років. Набір містить дрібні деталі.

Оценить товар

Вы еще не оценили этот товар.

Статистика оценок пользователей

(0)
(0)
(0)
(0)
(23)

100 %

23 из 23 наших клиентов рекомендуют этот товар своим друзьям

Набір доктора дитячий 4029 у кульці Технок 4029 Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
  1. Главная
  2. Іграшки для дівчатРазвивающие игрушки
Технок Набір доктора дитячий 4029 у кульці Технок
5 23
грн 99.00
Ігровий набір «Маленький лікар» 4029 від ТМ ТехноК - це економний варіант набору 4012 з десяти іграшкових інструментів та аксесуарів лікаря. Поставляється без валізки. Психологи стверджують, що діти, які грають у лікаря, набагато спокійніше поводяться у кабінеті справжнього лікаря. У комплекті найпопулярніші інструменти серед яких: шприц, термометр, фонендоскоп та інші. Малюкам також сподобається бейджик та бланк рецепту, а окуляри зроблять його схожим на справжнього лікаря, який маючи такий набір інструментів без сумніву «вилікує» свого улюбленого ведмежа від будь-якої хвороби. Виріб відповідає санітарно-технічним нормам та стандартам якості України. Рекомендована для хлопчиків та дівчаток від 3 років. Набір містить дрібні деталі.
С этим товаром также покупают